microbik.ru
1 2 ... 6 7

09.03.-12.03.2010


ЗНЗ №19

1-А

Допомога бібліотекарю в оформленні виставки книжок

10.03.10

12.00

Колодкіна З.М., Парфілова О.О.

2-А

Відвідування бібліотеки. Знайомство з книжками про війну

12.03.10

13.00

Новицька В.В., Парфілова О.О.

3-А

Відвідування бібліотеки. Знайомство з книжками про війну

12.03.10

13.00

Руда І.В., Парфілова О.О.

4-А

Відвідування бібліотеки. Знайомство з книжками про війну

12.03.10

13.00

Мірошниченко Д.Г., Парфілова О.О.

5-А

Допомога бібліотеці у створенні виставки книжок про війну.

11.03.10

14.00

Мацулєвич О.Є., Парфілова О.О.

6-А

Допомога бібліотеці у створенні виставки книжок про війну.

11.03.10

14.00

Пестенко В.І.

7-А

Оформлення виставки художньої літератури «Що ми знаємо про ВВВ?»

11.03.10

14.00

Удовенко Н.М., Парфілова О.О.

8-А

Оформлення виставки художньої літератури «Що ми знаємо про ВВВ?»

11.03.10

14.00

Зарб П.Л., Парфілова О.О.

9-А

Участь в оформленні виставки літератури з воєнної тематики (художня, публіцистична). Допомога бібліотеці з організації головної виставки

09.03.10

14.00

Жердєва Т.А., Парфілова О.О.

9-Б

Участь в оформленні виставки літератури з воєнної тематики (художня, публіцистична). Допомога бібліотеці з організації головної виставки

09.03.10

14.00

Трубіцина Л.П., Парфілова О.О.

11-А

Оформлення виставки книжок, присвяченої 65-річчю перемоги у ВВВ

10.03.10

15.00

Пуляєва З.П., Парфілова О.О.




Гімназія

№23

5-А

Відвідування музею 15-ї гвардійської Харківсько – Празької стрілкової дивізії

09.03

14.15

Криклива О.М.

5-Б

Перегляд художнього фільму „Син полка”

09.03

13.00

Юркова З.І.

6-А

Конкурс віршів про Велику Вітчизняну війну

11.03

13.00

Титаренко Ю.В.

6-Б

Конкурс віршів про Велику Вітчизняну війну

11.03

13.00

Овсяннікова М.А.

7-А

Перегляд художнього фільму „А зори здесь тихие”

11.03

14.15

Лучко В.О.

7-Б

Перегляд художнього фільму „А зори здесь тихие”

11.03

14.15

Орлова О.М.

8-А

Бесіда на тему „Роль жінки у Великій Вітчизняній війні”

09.03

14.00

Пасько О.А.

8-Б

Бесіда „Роль жінки у Великій Вітчизняній війні”

10.03

15.00

Костенко Л.В.

9-А

Конкурс на кращого читця віршів, присвячених Великій Вітчизняній війні

10.03

15.00

Бачкіс С.В.

9-Б

Позакласна година „Концтабори ІІ світової війни”

11.03

14.00

Хорошилова А.В.

9-В

Класна година на тему “Ніхто не забутий, ніщо не забуте”

10.03

15.00

Зубрицька Л.В.

10

Перегляд художнього фільму „А зори здесь тихие”

12.03

15.00

Сорокіна Т.В.

11-А

Виховна година за темою “Обговорення книги С.Алексеєвича “Цінкові хлопчики”

12.03

15.00

Андросова Н.А.

11-Б

Організація виставки художньої літератури (книги, ілюстрації, фотокартки), створення куточку “У дні війни, або Шлях до Перемоги”

11.03.

15.00

Онацька Т.П.




ЗНЗ №25

1-А

Читання віршів, оповідань

11.03.10

12:00

Клімова С.І.

2-А

Перегляд фільму «В бой идут одни старики»

11.03.10

12:15

Данилів Г.Є.

3-А

Конкурс читців «Ми пам’ятаємо твій подвиг, солдат»

12.03.10

10:20

Амброзяк С.П.

4-А

Сторінками історії «Велика Вітчизняна війна в моїй родині»

12.03.10

13:00

Шевченко С.Ю.

5-А

Виховна година «У війни жіноче обличчя»

11.03.10

13:00

Зініч Ю.В.

5-Б

Виховна година «Мій дідусь герой»

12.03.10

13:00

Величкова Л.Д.

6-А

Конкурс ораторського мистецтва «Українські поети про війну»

09.03.10

14:00

Брунець Т.М.

7-А

Конкурс читців «Рядки, опалені війною»

12.03.10

13:00

Савченко Ю.В.

Ярмолюк О.В.

7-Б

8-А

Фестиваль «Пісні воєнних років! Пісні про війну!» (виконання, прослуховування пісень на дану тематику)

12.03.10

13:05

Турченко Є.В.

8-Б

9-А

Військова вікторина

11.03.10

13:00

Данілова І.О.

9-Б

11-А

Урок позакласного читання «Людина на війні»

09.03- 12.03.10

За розкладом

Турченко Є.В.

11-Б




ЗНЗ №30

1-А

Конкурс читців віршів про війну : “Давно закінчилась війна”

12.03.10

11.30

Терехова Л.Ю.

2-А

Екскурсія в шкільний музей “Поети – герої Великої Вітчизняної війни”

12.03.10

12.15

Мерзескул Ж.О.

2-Б

Година спілкування “Пісні Великої Вітчизняної війни”

11.03.10

12.15

Горяніна Л.П.

3-А

“Харків в роки Великої Вітчизняної війни” Перегляд та обговорення фото, фільму

11.03.10

12.15

Перська Л.В.

4-А

Екскурсія до музею Афганської Слави

09.03.10

13.00

Дерев’янко О.М.

5-А

Година спілкування на тему “Герої Великої Вітчизняної війни”

12.03.10

13.20

Яворська Н.О.

6-А

Лекція “Велика Вітчизняна війна”( 2 частина)

12.03.10

14.00

Погребняк В.Б.

7-А

Вікторина “Визначні події та дати Великої Вітчизняної війни”

09.03.10

15.10

Булавінцева О.М.

8-А

Конкурс читців, присвячений 65-річниці Перемоги

12.03.10

14.05

Купавцова А.М.

9-А

Бесіда “Випускники нашої школи, загиблі на фронтах війни”

09.03.10

14.00

Коновалова М.В.

9-Б

Бесіда “Випускники нашої школи, загиблі на фронтах війни”

09.03.10

14.00

Клюхіна Н.О.

11-А

Зустріч з представниками військового комісаріату

12.03.10

15.00

Нікульшина О.М.




ЗНЗ №31

1-А, 1-Б


«Жінки в роки Великої Вітчизняної війни» — зустріч з жінками, ветеранами війни

09.03.10

12.10.

Бабаєва С.І.

Савченко В.І.

2-А, 2-Б


Зустріч з матір’ю загиблого воїна-афганця Марченко В.

09.03.10

12.10.

Золотая С.С.

Івтушок О.І.

3-А, 3-Б


Екскурсія до парку Перемоги.

11.03.10

12.10.

Лоза Г.В.

БогачкінаІ.В.

4-А, 4-Б


Година спілкування «Жінки в роки Великої Вітчизняної війни» — зустріч з жінками, ветеранами війни

11.03.10

13.00.

Пугачова .Я.

ТищенкоН.П.

5-А, 5-Б

Екскурсія до історичного музею (тема «Харків у роки Великої Вітчизняної війни»)

09.03.10

14.30

Бойко Л.Ф.

Лізіна О.В.

6-А, 6-Б

Екскурсія до музею бойової слави ХЗОШ № 31

11.03.10

14.30

Оніпко С.А.

Сеніна І.Л.

7-А, 7-Б

Екскурсія до історичного музею м.Харкова

11.03.10

14.30

Цендровська Н.О. Сізоненко І.Д.

8-А, 8-Б 8-В

Літературно-музична композиція «Сорокові рокові»

11.03.10

15.00

Кобзар О.В., Худякова Л.В.,

Теличко І.В.

9-А

Екскурсія до історичного музею (тема «Харків у роки Великої Вітчизняної війни»)

09.03.10

14.30

Макієнко О.О.

9-Б, 9-В

Усний журнал «Недоспівані сповіді, які опалила війна»

11.03.10

14.30

Світлична Т.Б.

Зубрич Л.А.

10-А

Перегляд та обговорення кiнофiльму

«А зори здесь тихие»

11.03.10

15.00

Діброва З.Д.

11-А

«Моя земля-земля моїх батьків»(пошукова робота «Ордена і медалі моєї родини»)

12.03.10

15.00

Івко С.В.




ЗНЗ №33

4, 7-9, 11

Робота над загальношкільним учнівським проектом «Наша пам’ять жива…» (складання альбому з історії вулиць міста Харкова, пов’язаних з історією Великої Вітчизняної війни)







Роскошенко О.Л. – координатор проекту, класні керівники

4, 7-9, 11

Проведення тематичних виховних годин «Давным-давно была война»

09.03., 11.03

13.55-14.40

Класні керівники


следующая страница >>